Toggle Nav
Minu ostukorv
Sulge
  • Menüü
  • Keel

Big Green Egg XL

Ekstrasuur (XL) mudel sobib ideaalselt regulaarselt suurte kogunemiste toitlustamiseks - olgu need kodused või ärilised. Lisaks kõikidele Suure (L) mudeli headele omadustele on Ekstrasuurel veel tohutusuur rest, mis muudab küpsetuspinna peaaegu kahekordseks. See tähendab, et suur rühm inimesi saab hõrkusid toite nautida üheaegselt.

Kas sul on suur pere ja/või sõpruskond? Kas toidu valmistamine on osa su tööst? Kas sulle meeldib ühekorraga paljudele inimestele toitu valmistada? Kui vastasid „jah“ ühele neist küsimustest, on Big Green Egg XLarge sinu täiuslik abiline. Kuna selle töörügaja rest on Large'i omast 30 protsenti suurem, võimaldab XLarge maitsvalt küpsetatud toitu ühekorraga väga suurele hulgale inimestele serveerida. XLarge’il on küpsetuspinna läbimõõt 61 cm ja seepärast ei ole suurte lihatükkide, suure kala või korraga mitme pitsa valmistamine enam kauge unistus, vaid reaalne võimalus. Ja kui sa peaksid sattuma olukorda, kui ka 61 cm jääb väheseks, saad küpsetuspinda laiendada spetsiaalse 5-osalise EGGspanderi komplektiga – tõstad sel moel ka oma toiduvalmistamisoskused täiesti uuele tasandile. Mis arvad, kui lisaksid oma XLarge-EGGile tänuväärsed abilised ehk küljelauad? Need annavad palju tööpinda juurde ja sul on suurepärane koht, kuhu riputada vajaminevad tööriistad või panna ootele toorained. Samuti on hea mõte Big Green Egg XLarge meie akaatsiapuidust laua sisse paigutada või oma välikööki sobitada! Kuidas tundub?

Kõrgus 78 cm, kaal 99 kg, resti läbimõõt 61 cm.

Big Green Egg-i juures on kõige tähtsamad maitse ja kvaliteet. Valmistades oma toitu EGG’is muutub selle maitse erakordseks. Big Green Egg võimaldab küpsetada tervislikku toitu, mis parandab elukvaliteeti. Seeläbi aitab Big Green Egg nautida parimat, mida loodusel on pakkuda.

Big Green Egg-i heal välimusel on oma põhjus. Tänu disainile ja materjalidele tagab Big Green Egg-i omapärane välimus pideva õhuvoolu EGG sees. See omakorda kindlustab ühtlase küpsemise ning üliefektiivse söe põlemise.

Koostöös täiustatud keraamika valmistamise ekspertide ja komposiitmaterjalide inseneridega on Big Green Egg valmistatud uut tüüpi keraamikast, mis on välja arendatud NASA poolt. See keerukas materjal, mille omandiõigused kuuluvad Big Green Egg-ile, on kõrgeimatasemeline komposiit mida pole kasutatud üheski teises toiduvalmistamise seadmes. Oma kõrgetasemeliste isolatsiooniomaduste ja kuumuse peegeldamise tõttu tekitab selline keraamika soojust, millel on toidule ja selle koostisosadele toiduvalmistamise viisist sõltumata eriline mõju. EGG-i kõrgekvaliteediliste isolatsiooniomaduste tõttu ei mõjuta väline temperatuur Big Green Egg-i sisetemperatuuri ning küpsetuskuumust saab ka väliste miinuskraadidega reguleerida ühekraadise täpsusega vahemikus 70°C kuni 350°C.

 
Big Green Egg tooted juba aastast 1974. Arvatavasti parim grill maailmas!
 
Lisavarustusena saadaval väga lai valik originaaltarvikuid.
Lisainfo
Product Name Big Green Egg XL
Mahutavuse Küpsetuspind 2919 cm2
Kaubamärk Big Green Egg
Kõrgus x Laius x Sügavus Kõrgus 78 cm
Write Your Own Review
Arvustatav toode:Big Green Egg XL