Toggle Nav
Minu ostukorv
Sulge
  • Menüü
  • Keel

 
JURA - täisautomaatsete kohvimasinate liider maailmas. See Šveitsi firma valmstab kohvimasinaid, mida tuntakse oma kvaliteedi ja usaldusväärsuse järgi kogu maailmas.

Kohvimasinad Kodukasutusse

Lai valik kohvimasinaid neile, kes armastavad espressot või musta kohvi, kui ka neile, kellele meeldivad piimaga kohviretseptid. JURA kohvimasinad on suurepärase kvaliteediga ja kaunistavad iga köögi interjööri.

Professionaalsed kohvimasinad

JURA on tuntud tegija baaride, hotellide ja muude äride jaoks mõeldud kohvimasinate osas, kus nõudlus kohvi järgi on suur. Heitke pilk meie professionaalsete kohvimasinate valikule - professionaalsed ja äri tegemiseks loodud!

Hooldustarvikud

Hooldamine ja puhastamine on olulised aspektid kindlustamaks, et teie kohvimasin töötaks laitmatult ja valmistaks parimaid võimalikke jooke. JURA kohvimasinad on küll mitmete automaatsete puhastusprogrammidega, kuid piimasüsteem puhastust ja katlakivieemaldust tuleks teha, et hoida oma masinat suurepärases korras.

Lisatarvikud

JURA täisautomaatsed kohvimasinad võimaldavad teil ühe nupuvajutusega valmistada siidise piimavahuga kohvijooke. Šveitsi insenerid on leidnud, et täiuslik piimavaht valmib 4 °C temperatuuriga piimast. Just selle kraadi juures hoiab piima JURA Cool Control.

Nõud

Presenteerige täiuslikku kohvi JURA nõudega.

JURA ettevõttest

JURA on võitnud mitmeid auhindu ja nominatsioone oma tehnoloogiate eest. Kõige rohkem aga innovatsiooni ja disaini eest. Need Šveitsi kohvimasinad on lihsalt äratuntavad oma lihtsa juhtimissüsteemi poolest ja igale turule loodud spetsiaalse menüü poolest (lokaliseeritud menüü keelevalikud).

 

Ideaalne espresso

Uusimad tehnoloogiad tagavad barista-kvaliteediga joogid. Armastusega Šveitsist!

Piimaga kohviretseptid

JURA abil on kõige populaarsemad piimaga kohvijoogid vaid ühe nupuvajutuse kaugusel!

Intelligentne

JURA peab sammu kõige uuenduslikemate tehnoloogiatega ja kasutab neid ka oma masinates

Tehnoloogia

 

Peene piimavahu tehnoloogia

Modernne piimavahustamise tehnoloogia lubab valmistada imeliselt siidist piimavahtu. Piimavahu konsistents jääb pehme ja tihe, kreemine ja õrn.

I.P.B.A.S.©

JURA insenerid on loonud ja patenteerinud kohvivalmistamissüsteemi, mis lubab kohvist kätte saada maksimaalsed maitse- ja lõhnaomadused. See süsteem on paigaldatud kõikidele IMPRESSA kohvimasinatele.

„P.E.P.®“

See tehnoloogia avaldab jookide nagu espresso ja ristretto parimad omadused ning rafineeritud piimavahustamistehnoloogia, mis automaatselt piima vahustab, tagab muljetavaldavad ja trendikad piimajoogid.

CLARIS - alati värske

Claris filtrid tagavad masinasse jõudva vee puhtuse.