Toggle Nav
Minu ostukorv
Sulge
  • Menüü
  • Keel

Big Green Egg Mini

Suurepärane kaaslane matkadel, paadil või piknikul. Restil on piisavalt ruumi, et küpsetada kahele kuni neljale inimesele. Mini pole populaarne ainult kodukasutuses, vaid ka mitmes profiköögis valmistamaks väikseid à la carte roogasid.

Big Green Egg Mini on EGGi tootepere kõige väiksem ja kergem mudel. See sobib ideaalselt matkale, paadisõidule või piknikule kaasa võtmiseks, aga sama hästi võid seda kodus laua peal kasutada. Olgem siiski ausad – kui oled juba mini-EGGi uhke omanik, tahad seda kindlasti igale poole kaasa võtta. Mini-EGG on kerge ja seda on lihtne kaasas tassida, eriti siis, kui ostad lisaks ka kanderaami. Kui valmistad tavapäraselt süüa 2–4 inimesele, siis on see kerge ja reisimiseks loodud EGG mudel just sinule sobilik. Võid selle muretseda ka juba olemasolevale suuremale mudelile lisaks – lihtsalt seepärast, et mini-EGGi on nii lihtne igale poole kaasa võtta! Big Green Egg Mini on kasutusel ka paljudes profköökides, et selles á la carte roogasid valmistada.

Kõrgus 43 cm, kaal 17 kg, resti läbimõõt 25 cm.

 

Big Green Egg juures on kõige tähtsamad maitse ja kvaliteet. Valmistades oma toitu EGGis muutub selle maitse erakordseks. Big Green Egg võimaldab küpsetada tervislikku toitu, mis parandab elukvaliteeti. Seeläbi aitab Big Green Egg nautida parimat, mida loodusel on pakkuda.

Big Green Egg heal välimusel on oma põhjus. Tänu disainile ja materjalidele tagab Big Green Egg-i omapärane välimus pideva õhuvoolu EGG-i sees. See omakorda kindlustab ühtlase küpsemise ning üliefektiivse söe põlemise.

Koostöös täiustatud keraamika valmistamise ekspertide ja komposiitmaterjalide inseneridega on Big Green Egg valmistatud uut tüüpi keraamikast, mis on välja arendatud NASA poolt. See keerukas materjal, mille omandiõigused kuuluvad Big Green Egg-ile, on kõrgeimatasemeline komposiit mida pole kasutatud üheski teises toiduvalmistamise seadmes. Oma kõrgetasemeliste isolatsiooniomaduste ja kuumuse peegeldamise tõttu tekitab selline keraamika soojust, millel on toidule ja selle koostisosadele toiduvalmistamise viisist sõltumata eriline mõju. EGG-i kõrgekvaliteediliste isolatsiooniomaduste tõttu ei mõjuta väline temperatuur Big Green Egg-i sisetemperatuuri ning küpsetuskuumust saab ka väliste miinuskraadidega reguleerida ühekraadise täpsusega vahemikus 70°C kuni 350°C.

Kõrgus 43 cm, kaal 17 kg, resti läbimõõt 25 cm.

Big Green Egg tooted juba aastast 1974. Arvatavasti parim grill maailmas!

Lisavarustusena saadaval lai valik originaaltarvikuid.

Lisainfo
Product Name Big Green Egg Mini
Kaubamärk Big Green Egg
Write Your Own Review
Arvustatav toode:Big Green Egg Mini