Toggle Nav
Minu ostukorv
Sulge
  • Menüü
  • Keel

Big Green Egg L

Special Price 1 695,00 € Regular Price 1 850,00 €

Suur (L) EGG on kõige populaarsem suurus küpsetamaks perekonnale ja sõpradele, klientidele või külalistele. Resti küpsetuspind on piisavalt suur ning võimaldab paljude erinevate toitude valmistamist samaaegselt.

 
Kõrgus 84 cm, kaal 73 kg, resti läbimõõt 46 cm.
 

Big Green Egg-i juures on kõige tähtsamad maitse ja kvaliteet. Valmistades oma toitu EGG’is muutub selle maitse erakordseks. Big Green Egg võimaldab küpsetada tervislikku toitu, mis parandab elukvaliteeti. Seeläbi aitab Big Green Egg nautida parimat, mida loodusel on pakkuda.

Big Green Egg-i heal välimusel on oma põhjus. Tänu disainile ja materjalidele tagab Big Green Egg-i omapärane välimus pideva õhuvoolu EGG sees. See omakorda kindlustab ühtlase küpsemise ning üliefektiivse söe põlemise.

Koostöös täiustatud keraamika valmistamise ekspertide ja komposiitmaterjalide inseneridega on Big Green Egg valmistatud uut tüüpi keraamikast, mis on välja arendatud NASA poolt. See keerukas materjal, mille omandiõigused kuuluvad Big Green Egg-ile, on kõrgeimatasemeline komposiit mida pole kasutatud üheski teises toiduvalmistamise seadmes. Oma kõrgetasemeliste isolatsiooniomaduste ja kuumuse peegeldamise tõttu tekitab selline keraamika soojust, millel on toidule ja selle koostisosadele toiduvalmistamise viisist sõltumata eriline mõju. EGG-i kõrgekvaliteediliste isolatsiooniomaduste tõttu ei mõjuta väline temperatuur Big Green Egg-i sisetemperatuuri ning küpsetuskuumust saab ka väliste miinuskraadidega reguleerida ühekraadise täpsusega vahemikus 70°C kuni 350°C.

Kõrgus 84 cm, kaal 73 kg, resti läbimõõt 46 cm.
 
Big Green Egg tooted juba aastast 1974. Arvatavasti parim grill maailmas!
 
Lisavarustusena saadaval väga lai valik originaaltarvikuid.
Lisainfo
Product Name Big Green Egg L
Kaubamärk Big Green Egg
Värv Roheline
Write Your Own Review
Arvustatav toode:Big Green Egg L