Toggle Nav
Minu ostukorv
Sulge
  • Menüü
  • Keel

Winbot 920 aknapesurobot

Soodushind 399,00 € Tavahind 425,00 €

Winbot 920 omadused

Aknapesurobot Winbot 920 analüüsib kogu puhastava pinna ja arvutab välja kõige optimaalsema puhastusteekonna, et puhastamise lõpus naasta alguskohta. Robot on mõeldud akende igapäevaseks hoolduseks/puhastuseks. Kui on soov teostada ühekordset kevadist põhjalikku puhastust või kui aknad on väga mustad või pikka aega puhastamata, peab seadmega puhastama akent arvatavasti mitu korda ja vahetama ka puhastuslappi. Lisaks on seadmel süvapuhastuse funktsioon, millega puhastatakse klaas kaks korda ja kohtpuhastus, kus seade liigub ühe koha peal mitu korda edasi tagasi.

 

Seade puhastab pinna, hõõrudes põhja all olevat kasutaja poolt niisutatud mikrokiudlappi mõõduka jõuga vastu klaasi. Winbot eemaldab tänu sellele edukalt klaasilt mustuse/rasvased jäljed ja tolmu. Tugevalt kinni olevat mustust (näiteks kärbsemusta plekid), mille kätte saamiseks oleks vaja klaasi tugevalt hõõruda, kraapida või nühkida, seade koheselt täielikult eemaldada ei suuda. Winbot 920 on ideaalne klaaside pideva puhtuse hoidmiseks, seda võimalikult tihti kasutades.

 

Seade ei sobi automaatrežiimis kasutamiseks akendel/klaasidel, mille raamid ei ole täisnurga all, on ümarad/kaarjad või madalamad kui 3 mm. Raamita klaaside ümber peab olema vähemalt 0,5-1 cm vaba pinda (näiteks kahe kõrvuti rõdupiirde klaasi vahe), et sensorid tunneksid ära klaasi ääre. Samuti ei pruugi seade liikuda üle kokku pandud klaaside vahelisest silikoonitud/tihendiga vuugist. Suurte akende puhul võib aken puhastamise ajal vajada lisaks klaasi niisutamist (pritsides puhastusvedelikku veel puhastamata pinnale), kuna seadme puhastuslapp muutub liiga kuivaks.

Winbot 920 on kõige uuem 2021. aastal turule tulnud aknapesurobot, mis on edasiarendus Winbot 880 mudelist. Winbot 920 on taibukas ja sarnase liikumistrajektooriga nagu varasemad mudelid ning vajab pidevat vooluühendust. Pidev vooluühendus annab võimaluse puhastada suuremaid ja rohkem aknaid.

 

Edasiarendusena on Winbot 920 ühendatav mobiilirakendusega, mille kaudu on võimalik saada seadmelt informatsiooni, seda juhtida ja muuta töörežiime. Seadet on automaatrežiimis tööle panna ka seadme pealt, aga ülejäänud juhtimine käib ainult mobiilirakenduse kaudu.

 

Seadmel on innovatiivse lahendusega õhuke käepide, tänu millele on seade väga madal (7,8cm).

 

Seadet on mugav ka transportida, kuna seade ja kõik tarvikud on paigutatud väga kompaktsesse ja mugavasse kohvrisse.

 

Winbot 920 ulatub koristama voolupistikust maksimaalselt 4,5m kaugusele ja puhastab kiirusega 0,40 m2 minutis (näit 1,5 m2 akent puhastab robot 4 minutit).

 

Selleks, et aknapesuroboti kasutamine annaks parima tulemuse, soovitame Winbot 920 kasutada välispindadel kui õues on õhutemperatuur vähemalt +10 kraadi.

Lisainfo
Product Name Winbot 920 aknapesurobot
Kaubamärk Muud brändid
Värv Valge
Kõrgus x Laius x Sügavus 25×25 cm, kõrgus 7,8 cm
Write Your Own Review
Arvustatav toode:Winbot 920 aknapesurobot