Toggle Nav
Minu ostukorv
Sulge
  • Menüü
  • Keel

Rommelsbacher MX1250

Special Price 109,00 € Regular Price 119,00 €

Rommelsbacher MX1250 on tõeline kokteiliproff tänu 1200-vatisele suure jõudlusega mootorile ja spetsiaalsele jääpurustamisprogrammile.  Elegantse disainiga seade valmistab mugavalt ja kiiresti maitsvaid ning tervislikke smuutisid värsketest puuviljadest, vahuseid piimakokteile, püreesuppe ja kastmeid. Smuutiprogramm töötab järk-järgult, võimaldades pausi ja kaitseb seega mootorit isegi mahlajää loomise ettevalmistamise ajal.

Kvaliteetne, massiivne, mõõteskaalaga klaasist kann mahutab 1,75 liitrit ja koostisosi saab järk-järgult lisada praktilise kaaneava kaudu. Selge, valgustatud nuppudega juhtpaneel tagab lihtsa käsitsemise. 
 
4-kordne kaitse tagab kõrge töökindluse, nii et nt juhuslik kokkupuude töötava noaga ega ka tahtmatu kasutamine pole võimalik. Töötab ainult suletud kaanega ning ainult õiges asendis klaaskannuga.
 
CLEAN-programm vahepealseks puhastamiseks ning põhjalikuks puhastamiseks saab blenderi täielikult lahti võtta. Komplektis on teraüksuse demonteerimise / paigaldamise abivahend.
3 programmi: smuuti, jää purustamine, CLEAN/PULSE. 
Astmeteta kiiruse reguleerija võimaldab kiirust muuta sujuvalt ja valida endale meelepärase kiirusastme.
 
Eemaldatav kuuetiivaline roostevabast terasest lõiketera.
Mootori ülekuumenemiskaitse
Stabiilsuse tagavad 4 suurt iminapaga jalga
Mõõtmed: 22,00 x 18,50 x 44,20 cm 
 
  • Kannu maht, L: 1,75
  • Kannu materjal: Klaas
  • Jääpurustusfunktsioon: +
  • Pöörlemissagedus, p/min: 22 000
  • Võimsus, W: 1200
  • Korpuse värv: Roostevaba teras

Rommelsbacher elegantse disainiga blender valmistab mugavalt ja kiiresti maitsvaid ning tervislikke smuutisid värsketest puuviljadest, vahuseid piimakokteile, püreesuppe ja kastmeid.

Smuutiprogramm töötab järk-järgult, võimaldades pausi ja kaitseb seega mootorit isegi mahlajää loomise ettevalmistamise ajal.

Kvaliteetne, massiivne, mõõteskaalaga klaasist kann mahutab 1,75 liitrit ja koostisosi saab järk-järgult lisada praktilise kaaneava kaudu. Selge, valgustatud nuppudega juhtpaneel tagab lihtsa käsitsemise.

Lisainfo
Product Name Rommelsbacher MX1250
Mahutavuse 1,75 liitrit
Paigaldusmeetod Eraldiseisev
Kaubamärk Rommelsbacher
Värv Roostevaba teras
Nimivõimsus W 1200 W
Kõrgus x Laius x Sügavus 22 x 18,5 x 44,2 cm
Write Your Own Review
Arvustatav toode:Rommelsbacher MX1250