Toggle Nav
Minu ostukorv
Sulge
  • Menüü
  • Keel

Alates 1931. aastast on Šveitsi ettevõte JURA Elektroapparate AG tegelenud uuenduslike tippklassi kodumasinate arendamisega.

Teerajajana automaatsete espresso-/kohvimasinate valdkonnas on JURA kuulunud alates 1980. aastate keskpaigast maailma olulisemate kodumasinatootjate hulka. Tänapäeval kasutab ettevõte oma kogemusi ja oskusteavet selleks, et luua uusi poolprofessionaalseid seadmeid kontorite ja toitlustusasutuste jaoks.

Traditsioonilisest Šveitsi kaubamärgist on saanud ülemaailmne tegija. Ettevõtte peakorter asub Šveitsis Niederbuchsitenis. JURA on esindatud Saksamaal, Austrias, Hollandis, USAs, Suurbritannias, Austraalia, Hispaania, Rootsi ja Kagu-Aasias oma müügiesinduste ja ühisettevõtete kaudu. Ettevõte teeb paljudes maailma piirkondades tihedat koostööd kohalike edasimüüjatega.

Kohvimasinad Kodukasutusse

Lai valik kohvimasinaid neile, kes armastavad espressot või musta kohvi, kui ka neile, kellele meeldivad piimaga kohviretseptid. JURA kohvimasinad on suurepärase kvaliteediga ja kaunistavad iga köögi interjööri.

Professionaalsed kohvimasinad

JURA on tuntud tegija baaride, hotellide ja muude äride jaoks mõeldud kohvimasinate osas, kus nõudlus kohvi järgi on suur. Heitke pilk meie professionaalsete kohvimasinate valikule - professionaalsed ja äri tegemiseks loodud!

Hooldustarvikud

Hooldamine ja puhastamine on olulised aspektid kindlustamaks, et teie kohvimasin töötaks laitmatult ja valmistaks parimaid võimalikke jooke. JURA kohvimasinad on küll mitmete automaatsete puhastusprogrammidega, kuid piimasüsteem puhastust ja katlakivieemaldust tuleks teha, et hoida oma masinat suurepärases korras.

Lisatarvikud

JURA täisautomaatsed kohvimasinad võimaldavad teil ühe nupuvajutusega valmistada siidise piimavahuga kohvijooke. Šveitsi insenerid on leidnud, et täiuslik piimavaht valmib 4 °C temperatuuriga piimast. Just selle kraadi juures hoiab piima JURA Cool Control.

Nõud

Presenteerige täiuslikku kohvi JURA nõudega.

 

Põhitehnoloogiad: Kohvijoogid – värskelt jahvatatud, mitte kapslist

Kuidas JURA automaatne espressomasin töötab

JURA espressomasin valmistab ühe nupuvajutusega ideaalse kohvijoogi – tegemist on värskelt jahvatatud kohviga, mitte kapslikohviga.

Kuid mis juhtub pärast seda, kui oled edastanud masinale käskluse kohvijoogi valmistamiseks? Jälgi valmistamisprotsessi ja vaata, mis toimub JURA espressomasina sees – alates kohviubade jahvatamisest kuni suurepärase kohvi valmimiseni. Veendu, kuidas erinevad tehnilised lahendused teevad koostööd, et luua ülim kohvi nautimise kogemus.

 

 

 

 

Toodet tuvastav veski (P.R.G.)

Iga kohvijoogi optimaalse jahvatusastme tagamiseks on JURA insenerid välja töötanud toodet tuvastava veski (P.R.G.). Elektrooniliselt juhitav suure jõudlusega veski kohandub eelmääratud jahvatusastme järgi sekundi murdosa jooksul ehk palju kiiremini ja sagedamini, kui seda oleks võimalik käsitsi teha. Valida saab nii väga peene jahvatusastme väikeste kohvijookide valmistamiseks kui ka väga jämeda astme erilisemate kohvijookide jaoks.

 

 

 

Erinevad tõmbeprotsessid

Ideaalne tõmbeaeg on parima tulemuse saavutamiseks ülioluline. Vee ja jahvatatud kohvi kokkupuuteaeg peab olema piisavalt pikk, et aroomiühendid kohvist vabaneksid, samas piisavalt lühike, et vältida mõruainete ning tanniinide eraldamist.

Seetõttu töötas JURA lisaks tavapärasele tõmbeprotsessile välja impulss-tõmbeprotsessi (P.E.P.®) lühikeste kohvijookide jaoks, nagu ristretto või espresso, ja One-Touch Lungo funktsiooni pikemate kohvijookide tarvis. Espressomeetodil külmpruulitud kohvijookide valmistamiseks on loodud külmtõmbeprotsess.

 

 

 

Nutikas veesüsteem (I.W.S.) CLARIS Smart filtriga

Kohv sisaldab 98% vett. Seega on ideaalse kohvi valmistamiseks hädavajalik värske ja külm vesi. Vee kuumutamisel moodustub selles sisalduvatest kaltsiumiühenditest aga katlakivi. JURA on leidnud nutika lahenduse katlakivi vältimiseks – CLARIS filter.

Filter kaitseb masinat kaltsiumiühendite eest ja pikendab selle eluiga.
Masinat ei ole vaja katlakivist puhastada.
Filter tagab nii vee kui ka kohvi püsivalt hea kvaliteedi.
Nutikas veesüsteem (I.W.S.) tuvastab automaatselt, kas filter on paigaldatud.

 

Piimasüsteem

Kohvijooke nagu cappuccino ja latte macchiato valmistatakse piima või piimavahuga. JURA uuenduslikud piimavahustid kasutavad murrangulist peene piimavahu tehnoloogiat, et valmistada peene tekstuuri ja püsiva konsistentsiga piimavahtu või lihtsalt soojendada piima soovitud temperatuurini.

 

 

Parim kohv

Alates intensiivsest espressost kuni maheda americano ja puuviljase Cold Brew’ni – JURA kohvimasinad loovad täiusliku tassi kohvi: värskelt jahvatatud, mitte kapslis.

 

Intuitiivne kasutamine

Arukas elektroonika ja hästi läbimõeldud kontseptsioonid muudavad JURA kohvimasinate kasutamise lihtsaks. Nautige oma lemmikkohvi ühe nupuvajutusega või vaid ühe sõrmepuudutusega.

Rabav disain

JURA kasutab espressomasinate disainis puhtaid ja väljendusrikkaid jooni. Koos kvaliteetsete materjalide ja täpse viimistletud tööga on tulemuseks kohvimasinad, millel on ajatu disain.

 

Lihtne hooldus

Sõltumatult testitud ja kontrollitud JURA elektrooniliselt juhitavad hooldus- ja puhastusprogrammid, mida kasutatakse koos JURA originaalhooldustoodetega, tagavad TÜV-sertifikaadiga hügieeni.

 

Jätkusuutlikkus

Alates asutamisest 1930. aastatel on JURA pidanud tähtsaks ressursside vastutustundlikku kasutamist, hooldamise lihtsust ja oma toodete energiatõhusust.