Toggle Nav
Minu ostukorv
Sulge
  • Menüü
  • Keel

Jura Z10 Aluminium Dark Inox

Maailma esimene toodet tuvastava veskiga espressomasin kuumade ja külmade kohvijookide valmistamiseks

Uus Z10 on Šveitsi inseneride meistriteos, mis kahekordistab kohvijookide valikut. Espressomasin valmistab ühe nupuvajutusega palju erinevaid sooje jooke alates intensiivsest espressost ja lõpetades trendika flat white'iga. Lisaks annab masin kohvi nautimisele täiesti uue mõõtme, pakkudes külmpruulitud kohvijooke. See on võimalik tänu toodet tuvastavale veskile (P.R.G.), mis tunneb valitud kohvijoogi ära ning muudab kiiresti ja täpselt kohvi jahvatusastet. JURA on töötanud välja külmekstraktsiooni protsessi, mis on sõna otseses mõttes värskendav uuendus. Protsessi käigus suunatakse külm vesi kõrge rõhu all impulssidena läbi värskelt jahvatatud kohvi. Tulemuseks on täiesti uus kohvi nautimise viis tänu värskendavale ja suurepäraselt tasakaalustatud aroomile.

Sellel  esmaklassilisel kohvimasinal on ülikiire 4,3-tolline puuteekraan ja Blue Crystali disainiga pöördlüliti. Tänu erivalikute menüüle ja tehisintellektile on seda erakordselt lihtne kasutada. Tehnoloogia oluline edasiminek kajastub ka disainis. Kumernõgusate detailidega alumiiniumist esipaneel näitab, kui palju tähelepanu on pööratud kõigile osadele ja kui täpne on tootmisprotsess. Tipptasemel Z10 on kahtlemata suurepärane valik – avasta täiuslik kohvinaudingute maailm.

  • Toodet tuvastav veski (P.R.G.) koos ülikiire automaatse reguleerimisega iga kohvikoogi jaoks
  • Tänu uuenduslikule külmpruulimise protsessile valmistatakse külmad kohvijoogid ühe näpuvajutusega
  • 8. generatsiooni tõmbekamber koos 3D tõmbetehnoloogiaga ülima aroomikogemuse
  • Kvaliteetne disain, kumer-nõgus alumiiniumist esipaneel, lainelise kujundusega veepaak ja kaunilt viimistletud detailid

Sobivad hooldustooted leiad SIIT ning sobivad lisatarvikud leiad SIIT.

Uus toodet tuvastav veski (P.R.G.)

Iga kohvijoogi optimaalse jahvatusastme tagamiseks on JURA insenerid välja töötanud toodet tuvastava veski (P.R.G.). Elektrooniliselt juhitav suure jõudlusega veski kohandub eelmääratud jahvatusastme järgi sekundi murdosa jooksul ehk palju kiiremini ja sagedamini, kui seda oleks võimalik käsitsi teha. Valida saab nii väga peene jahvatusastme väikeste kohvijookide valmistamiseks kui ka väga jämeda astme erilisemate kohvijookide jaoks. Kohvisõpradel pole vaja muretseda, sest reguleerimine toimub iga joogi valmistamisel automaatselt. Lisaks saab soovi korral jahvatusastet käsitsi valida, kasutades selleks aroomi valimise funktsiooni.

Külmpruulimine – erakordne värskus

Tänu külmtõmbeprotsessile valmistab Z10 tõeliselt maitsvaid külmpruulitud kohvijooke. Paljude tavapäraste külmade kohvijookide tegemiseks valmistatakse enamasti kuum kohv, mis jahutatakse seejärel maha. Z10 tõmbeprotsessis kasutatakse aga külma vett, mis suunatakse kõrge rõhu all impulssidena läbi jämedama jahvatusega kohvi. Lõpptulemuseks on looduslik, virgutav ja värskendav kohv, mille puuviljaaroome saab nautida ilma mõru kõrvalmaitseta. Ilma sellise valmistusviisita oleks tassis joomiseks lihtsalt üks külm kohv.

Kaheksanda põlvkonna tõmbekamber

Tõmbekamber on iga täisautomaatse kohvimasina kõige olulisem osa. Z10 jaoks lõi JURA kaheksanda põlvkonna tõmbekambri. Ainulaadse 3D-tõmbetehnoloogiaga kambris voolab vesi mitmel tasandil ühtlaselt läbi jahvatatud kohvi. See võimaldab maksimaalselt esile tuua nii kuumade kui ka külmpruulitud kohvijookide  aroomi.

Tõeline luksus: Signature Line

Mudeli Signature Line esi- ja ülaosas kasutab JURA 3 mm paksust alumiiniumit. Materjal on hoolikalt paigutatud, et masinal oleks Z-seeriale iseloomulik välimus. Peen pinnaviimistlus on saavutatud spetsiaalse protsessi anodeerimise teel. Värv rõhutab nii materjali tüüpilist iseloomu kui ka disaini. Raskest kroomitud valutsingist tassialus teeb Z10 Signature Line'i välimuse veelgi erilisemaks.

Lisainfo
Product Name Jura Z10 Aluminium Dark Inox
Kaubamärk Jura
Smart Connect Jah
Puutetundlik juhitavus Jah
Write Your Own Review
Arvustatav toode:Jura Z10 Aluminium Dark Inox