Toggle Nav
Minu ostukorv
Sulge
  • Menüü
  • Keel

Hansgrohe Metris Select

  • Hansgrohe köögisegisti
  • Mugav vertikaalne käepide
  • Start/stop veevoolu nupp teeb igapäevase kasutamise väga mugavaks.

ComfortZone - suured mõõtmed, täppistehnoloogia ja intuitiivne kasutus. Erakordne disain, kõrged turvastandardid ja suur pluss mugavuse osas: Hansgrohe segistid mis seda märki kannavad, suurendavad Teie ComfortZone mugavusala.

 

ComfortZone tähisega Hansgrohe segistid muudavad köögi mugavaks ning pesemisala kasutajasõbralikuks. Hansgrohe leiutajad ja disainerid ei ole midagi kahe silma vahele jätnud: nendes suurte proportsioonidega ja silmapaistva disainiga mudelites on kasutatud tipptasemel tehnoloogiaid ja konstruktsioonipõhimõtteid. 

Kaunid ja stiilsed köögiabilised – nüüd ka Select-nupuga.

Hansgrohe esitleb ultramoodsaid köögisegisteid, mis on uue disainiga, suurema kasutusmugavusega ja jätavad Teile rohkem tegutsemisvabadust ning saate köögitoiminguid ka rohkem nautida. Vali kroomi või roostevaba terase värvi pinnakatete vahel – mis parasjagu paremini Teie pliidi, külmiku või valamuga harmoneerub. Kõik mudelid sobivad suurepäraselt kõigi modernsete neljakandilise vormiga köögivalamutega.
Vabadus nupuvajutuse kaugusel – Metris Select

Üks meie uuematest köögisegistitest kannab nime Metris Select. Selle segisti Select-nupp kontrollib veevoolu: vajutage üks kord – vesi hakkab jooksma, vajutage teist korda – panete vee kinni. See Hansgrohe kontseptsioon teeb köögis töötamise oluliselt lihtsamaks.

• Rohkem mugavust: jooksutoru eesosas paiknevale nupule saate isegi lihtsalt mööda minnes vajutada. Käed on asju täis või mustad? Vajutage lihtsalt käeselja või küünarnukiga nupule. See hoiab teie segisti laitmatult puhtana.
• Funktsionaalsuse kõrgeim tase: segistikang on kogu aeg lahti, eelseadistatud temperatuur ja veehulk jäävad kogu aeg samaks. Vee sulgemist ja avamist kontrollite ainult Select-nupu abil. Kangi abil saate aga veehulka või temperatuuri mistahes ajal reguleerida.
• Hea keskkonnale: säästad loodust, kuna ei pea korduvalt vett kinni ja lahti keerama. Select-tehnoloogia on puhtalt mehaaniline, see ei vaja elektrit ega mingeid muid eriseadmeid.

Hind kroomitud mudelile. HG14884000

Roostevaba viimistlusega segisti hind 497 EUR

 

Lisainfo
Product Name Hansgrohe Metris Select
Kaubamärk Hansgrohe
Värv Kroom
Write Your Own Review
Arvustatav toode:Hansgrohe Metris Select