Toggle Nav
Minu ostukorv
Sulge
 • Menüü
 • Keel

Bosch WAV28KHPSN

 • Bosch 8 seeria eestlaetav pesumasin
 • Maht 9 kg
 • iDOS vedelpesuvahendi ja pesupehmendaja automaatne doseerimine
 • Tsentrifuugimiskiirus 1400 p/min
 • Home Connect WiFi ühenduse kaudu nutiseadmest kaugjuhitav ja -jälgitav
 • 4D pesusüsteem
 • Heliisolatsiooniga alusplaat
 • LED-ekraan: muudab masina kasutamise eriti kasutajasõbralikuks
 • Standardprogrammid: puuvillane, kerge pesu, õrnad kangad / siid, villane/käsitsipesu. Eriprogrammid: hügieeniline pesuprogramm, automaatne õrnpesu, meeldetuletusega trumlipuhastus, särgid/pluusid, tühjendamine/tsentrifuugimine, erinevast materjalist esemete kiirpesuprogramm, spordirõivad, ühekordne loputus, 15-minutiline kiirprogramm / 30-minutiline kiirprogramm.
 • Reload: võimaldab pesuesemeid lisada ka pärast seadme käivitamist
 • EcoSilence Drive: pika elueaga vaikne invertermootor
 • Anti-Vibration Design: stabiilsem ja vaiksem
 • VarioSoft trummelsüsteem: õrnem ja tõhusam pesu
 • SpeedPerfect: täiuslik pesutulemus – kuni 65% väiksema ajakuluga
 • Pesukoguse kaalumine
 • Vahuandur
 • Müratase pesemisel 49 dB ja tsentrifuugimisel 70 dB
 • 10 aastane mootori garantii
 • Viimistlus valge
 • Mõõdud (KxLxS): 85 x 60 x 55 cm

Bosch eestlaetav pesumasin, 8 Serie. Vaikne tippmudel.

Te pole päris kindel, palju pesuvahendit kasutada? Intelligentne i-DOS doseerimine aitab alati õige koguse leida. Täitke ainult pesuvahendi paak ja i-DOS mõõdab automaatselt välja täpse vee ja vedela pesuvahendi koguse, sõltuvalt pesukogusest, rõivaste materjalist ja määrdumisastmest. See hoiab ära üledoseerimise, mis võib riietele jätta nahka ärritavaid jääke, ning ka alaannustamise, mis võib riided mustaks jätta. Nii saate täiusliku pesutulemuse ning teil kulub vähem vett ja pesuvahendit. Parem keskkonnale, parem teie rahakotile.

Kuidas olla kindel, et pesu ja eriti määrdunud rõivad saavad puhtaks ka täiskoormuse korral? Tutvustame 4D-pesusüsteemi. See kombineerib täpselt suunatud veejugasid koos täiendava tsentrifuugiga pesemisega, mis aitab pesuveel läbi kangakiudude tungida. Väga määrdunud rõivaste puhul aktiveerige 4D-pesusüsteem koos Intensive Plus funktsiooniga.

Täielik kontroll pesupesemise üle – tänu Home Connect ühendusele. Nutikad pesumasinad, mis on ühendatud Home Connect rakendusega, avavad teile ukse lisavõimaluste ja elu muutvate funktsioonide maailma. Alates pesumasina kaugkäivitamisest ja õige pesuprogrammi valimisest ning lõpetades pesutsükli lõpu teavitusega. Olete valmis muutma pesupesemist lihtsaks ja meeldivaks ülesandeks?

Ei ole kindel, milline pesuprogramm ühe või teise rõivaliigiga sobida võiks? Easy Start programmiabiline Boschi Home Connect ühendusega pesumasinates aitab teil alati õige valiku teha. Teil pole vaja enam mõistatada, milline programm valida. Ainus, mida peate tegema, on valida kas heledad või tumedad rõivad, kangatüüp ja määrdumise tase. Easy Start programmiabiline hoolitseb kõige muu eest. Vajutage ainult pesumasinal või rakenduses nuppu „Start“ nuppu ja ideaalne pesutulemus on garanteeritud – nüüd ja alati.

Viibite kodust eemal, kuid üks masinatäis pesu tahaks pesemist? Tänu Home Connect rakenduse jälgimise ja kaugjuhtimise võimalustele on see lihtne. See lubab teil oma masinat kõikjalt hallata. Kui teil on liikvel olles ligipääs oma pesumasinale, võite olla kindel, et asjad käivad teie tahtmist mööda ka siis, kui teid ennast kohal pole.

Teil on tihe graafik ja pesumasina järgi ootamine tundub aja raiskamisena? Home Connect teeb teie elu kergemaks ja lubab pesuprogrammi ajal tähtsamate asjadega tegeleda. Pesumasin võib saata teie mobiiltelefonile tõukemärguandeid, mis annavad infot pesuprogrammi oleku ja muude üksikasjade kohta. Mitme asjaga korraga tegelemine muutus just lihtsamaks. Nii kodus kui ka liikvel olles.

Rikkis pesumasin võib põhjustada asjatut stressi. Meie kaugdiagnostika teenindus on alati valmis aitama. Teie loal on meie kaugdiagnostika meeskonnal võimalik teie kodumasinaid eemalt uurida, probleeme tuvastada ja anda teile selgeid juhiseid edasi tegutsemiseks. Juhul kui me ei suuda probleemi kaugjuhtimisega kõrvaldada, saadame Boschi hooldustehniku – koos kõigi vajalike varuosadega. Tänu Home Connectile on nutikad tugiteenused alati ainult klõpsu kaugusel.

Soovite pesumasina käima panna, aga käed on hetkel kinni? Kasutage häälkäsklusi, et öelda oma nutikale pesumasinale, mida see tegema peab. Pole vahet, kas teil on Amazon Alexa, Google Assitant või mõni muu virtuaalabiline. Teie häälel on jõud, mis saab kõigega hakkama.

Tänu automaatprogrammile on täiusliku pesutulemuse saavutamine imelihtne. See reguleerib automaatselt pesumasina seadeid, et iga masinatäis pesu saaks sõltuvalt kangatüübist ja määrdumisastmest korralikult pestud. Lihtsalt asetage mustad rõivad masinasse, vajutage „Start“ – ja pesumasin hoolitseb ülejäänu eest.

Riiete vähene pesemine ei pruugi jagu saada allergeenidest, mis ärritavad tundlikku nahka ja teevad allergikute elu raskeks. Just seetõttu lõimegi AllergyPlus programmi. Võimalikult paljude allergeenide tõhusaks eemaldamiseks pestakse pesu kauem kõrgemal temperatuuril ja lisatakse täiendav loputustsükkel. Teie jaoks tähendab see puhtaid riideid, millel on vähem õietolmu, loomakarvu ja tolmulestasid, seega ka vähem nina- ja nahaärritust.

Kui sageli juhtub, et kohe pärast pesumasina käivitamist ilmub kuskilt välja mõni must sokk, T-särk või rätik? Meie pesumasinate pesu lisamise funktsioon võimaldab teil isegi pesutsükli ajal lisada määrdunud riideesemeid või eemaldada neid, mida pole vaja pesta.* Peatage lihtsalt käimasolev pesutsükkel, avage uks ja saate esemeid lisada ja eemaldada. Seejärel sulgege uks, vajutage „Start“ ja lubage pesumasinal oma tööd jätkata. * Pesu lisamine pole võimalik, kui pesuvee temperatuur on kõrgem kui 50 °C või kui trumlis on liiga palju vett.

Olete mõelnud, kui sageli peaks üldse trumlit puhastama? DrumClean puhastusprogrammi ja meeldetuletuse abil püsib see alati puhta ja värskena ning teil polegi vaja sellele mõelda. Pärast 20 pesutsüklit 40 °C või madalama temperatuuriga annab see teile märku puhastusvajadusest. Annab puhastusvajadusest õigeaegselt märku, et saaksite keskenduda olulisematele asjadele.

Teie südamerahu huvides kaitseb Bosch AquaStop garantii* kodumasinat veekahjustuste eest kogu selle tööea jooksul. Meie AquaStop funktsiooniga pesumasinates on spetsiaalne topeltseinaga veevoolik, kaitseklapp ja ujuklülitiga põrandapaak, et hoida ära igasuguseid veekahjustusi. Olenemata sellest, kas põhjuseks on lekkiv voolik või masin ise.

 

Lisainfo
Product Name Bosch WAV28KHPSN
Mahutavuse 9 kg
Tsentrifuug 1400 p/min
Kuivati EI
Veepaagi maht 65 liitrit (XXL)
Kaubamärk Bosch
Värv Valge
Nimivõimsus W 2300 W
Kõrgus x Laius x Sügavus 85 x 60 x 59 cm
Müratase 49 - 70 dB
Write Your Own Review
Arvustatav toode:Bosch WAV28KHPSN