Toggle Nav
Minu ostukorv
Sulge
  • Menüü
  • Keel

Click & Grow Smart Garden

  • Smart Garden 3 uusversioon sisaldab endas nutikat ürdiaeda koos kolme Click & Grow basiiliku taimekassetiga, mis võimaldavad Sul kasvatada maitsetaimi lihtsalt ning naturaalselt
  • Uus ürdiaed on varustatud uue täies kõrguses seadistatava lambiga, tugevamate LED lampidega ning luksuslikuma konstruktsiooniga.

Lihtsalt lisa vett, ühenda vooluvõrku ning Click & Grow nutikas lillepott teeb kogu ülejäänud töö.

Kuidas see töötab?

Taimed lausa vohavad kvaliteetses Smart Soil mullas – maitsetaimed saavad kogu aeg õiges koguses vett, hapnikku ning toitaineid. Tehnoloogia teeb töö sinu eest – sensorid ning tarkvara mõõdavad taime seisundit ning hoolitsevad selle eest, et maitsetaimedel oleks võimalikult "hea" olla.

Lihtsalt pane seina ning lisa vett – nii lihtne on kasutada nutikat lillepotti. Lihtsalt ühenda vooluvõrku, täida veepaak ning vaata taimi kasvamas. Võta ka rahulikult – uuesti tuleb täita veepaaki alles kuu aja pärast. Taimed vajavad lihtsalt natuke armastust ning tervet mõistust. Olgugi, et tegu on nutika lillepotiga, ära unusta, et tegu on ka elava taimega. Hoia seda valguse käes ning süüa tehes ära lõika.

Valikus valge, beez ja hall korpus.

Lisainfo
Product Name Click & Grow Smart Garden
Kaubamärk Muud brändid
Write Your Own Review
Arvustatav toode:Click & Grow Smart Garden