Toggle Nav
Minu ostukorv
Sulge
  • Menüü
  • Keel

Aknapesurobot Winbot X

Special Price 449,00 € Regular Price 469,00 €
  • Ecovacs Winbot X on uudne akul töötav aknapesurobot, mis sobib kõikidele siledatele klaaspindadele
  • Tänu sisseehitatud akule ei vaja seade töötamise ajal elektritoidet
  • Seadmega on kaasas turvakinnitus, mis kinnitatakse klaasile, et vältida seadme katki kukkumist.

Seade puhastab pinna, hõõrudes põhja all olevat niisutatud mikrokiudlappi vastu klaasi. Winbot puhastab tänu sellele klaasilt rasvased jäljed ja tolmu. Seadme mõõdud: põhi 250×250 mm, kõrgus 105 mm.

Winbot X on esimene aku peal töötav aknapesurobot, mis kasutab pinna külge kinnitumiseks võimsat õhku imavat mootorit, mis tekitab terve seadme põhja alla kinnitumiseks vajaliku vaakumi. Seetõttu puudutab puhastavat pinda ainult seadme põhja ümbritsev pehme puhastuslapp.

Nagu kõik Winbot seeria robotid, analüüsib ka Winbot X kogu puhastava pinna ja arvutab välja kõige optimaalsema puhastusteekonna, et puhastamise lõpus naasta alguskohta. Samuti väldib seade takistusi, nagu näiteks uste või akende lingid. Samuti on seadmel süvapuhastuse funktsioon, millega puhastatakse klaas kahest suunast.

Kahjuks ei saa Winbot aknapesurobotit kasutada välitingimustes aastaringselt, vaid ainult siis kui töökeskkonna temperatuur on üle +10 kraadi.

Komplektis: Seade, 4 mikrokiust puhastuslappi, laadimisjuhe, Puhastusvedelik, Pult, 2 AAA patareid, turvahoidik köiega, vooluadapter, poleerimislapp.

Lisainfo
Product Name Aknapesurobot Winbot X
Kaubamärk Muud brändid
Värv Valge
Write Your Own Review
Arvustatav toode:Aknapesurobot Winbot X